Статті

Основні види кухонних фасадів

Багато хто замислюється про те, щоб оновити свою кухню, але мало хто розуміється на особливостях кухонних фасадів. # nbsp;

Вибір # nbsp; меблів для кухні # nbsp; - справа дуже делікатна. Якщо в # nbsp; дитячої # nbsp; Відразу розібратися у всіх тонкощах непросто, адже крім функціоналу слід врахувати і атмосферу, яка пануватиме в цій кімнаті для сімейних посиденьок.

Вибираючи матеріали для кухонних меблів люди в першу чергу думають про те, що вони простоять у них вдома не рік і не два, тому потрібно вибирати надійний спецматеріал. Якщо табурет легко можна замінити, то з великою меблями все набагато складніше. Щоб не шкодувати про свій вибір, слід пам'ятати, що матеріали повинні бути: гарної якості, безпечні, стійкі до агресивних температур і вологи. Перш ніж замовляти кухню, потрібно розібратися які існують кухонні фасади та їх особливості.

Фасад із ДСП. Багато хто чув, що часто меблеву основу становить ДСП, але в даний час її нерідко використовують і для виготовлення фасадів. З цього матеріалу добре можна зробити деталі незвичайного розміру, але для радіусних меблів він не підходить. Ціна при цьому цілком демократична. Істотний мінус таких фасадів – низькостійкі до впливу агресивних температур та води.

МДФ фасади у ПВХ плівці. Це  фасади з МДФ плит, які покриті плівкою. Вважається, що це більш функціональний та екологічний матеріал, ніж ДСП. Ціна на такі фасади коливається від бюджетних варіантів до елітних. Все залежить від фрезерувальних робіт та вибраних матеріалів. Перевага цих фасадів у виборі комбінацій: можна замовити імітацію дерев'яної або металевої текстури, а також безліч глянсових відтінків. Недолік таких поверхонь у тому, що плівка боїться дії агресивних температур.

Пофарбовані фасади МДФ. В даний час це один із найбільш затребуваних матеріалів для кухонних фасадів. Вони бувають глянсові, матові та кольори металік, МДФ покривають дуже міцною емаллю. Перевага цього матеріалу в тому, що можна замовити будь-яке незвичайне поєднання кольорів, політ фантазії не обмежений, але не забувайте про гармонійність.

Шпонований МДФ на фасадах. Фасад покривають # nbsp; шпоном # nbsp; - тонкими листочками натурального дерева. Виходить копіювання фасадів із різних порід дерева. Такі поверхні найчастіше без фрезерних робіт, рівні. Тут річ у нюансах обробки, адже під час обробки фрезером стає видно МДФ. Далі ці місця не шпонують, а просто фарбують у тон основного кольору. Природно, за такої обробки втрачається вигляд елітного дерев'яного покриття.

Фасад із масиву натурального дерева. Безперечні переваги – довгий термін служби, екологічно безпечні. А завдяки тому, що дерево відмінно піддається обробці, можна вибрати найсміливіше дизайнерське рішення. Розрізняються фасади за стилями складання, фрезерування, кольором та породами дерева. Для покриття використовується лак, адже олія та віск бояться екстремального навантаження. Дерев'яні фасади схильні до деформації через перепад температур та вплив вологи, зате їх цілком можна відреставрувати. Висока вартість - недолік меблів з масиву дерева, не всім по кишені елітний матеріал.

Якісні меблі на замовлення в Одесі
Для замовлення проектування, виготовлення та встановлення  мебелі в Одесі звертайтеся за телефонами: +380671732930+380637491351