Статті

Догляд за корпусними меблями

Як правильно доглядати корпусні меблі - корисні поради:

При покупці нових меблів хочеться, щоб її первозданний вигляд зберігся якомога довше, а ця стаття допоможе розібратися в деяких нюансах догляду.

Корпусні меблі не потребують занадто частого обслуговування, т.к. матеріали вирізняються високою міцністю. Але все ж таки щоб збільшити термін експлуатації увагу їй приділяти потрібно. Слід уникати потрапляння вологи, а якщо це трапилося, то якнайшвидше протерти поверхні сухою матерією. Найкраще підходять фланелева, оксамит, сукно та плюш.

Щоб зберегти чудовий екстер'єр, кілька разів на місяць рекомендується використовувати спеціальні поліролі для меблів, що дають захист поверхням і надають блиску. Особливу увагу слід приділити вибору безпечного спецзасобу для кухонних меблів. Подивіться склад – воно не повинно містити токсичних речовин, адже площини кухні контактують із харчовими продуктами.

Намагайтеся не пересувати меблі зайвий раз, щоб уникнути поломок. При розміщенні меблів слід враховувати, що температура впливає на терміни її експлуатації. Будь-які меблі слід оберігати від впливу агресивних температур та періодично провітрювати приміщення. Найкраще дотримуватися відстані мінімум п'ятдесят сантиметрів від джерел підвищеного тепла, якщо ж це неможливо, то використовуйте теплозахисний екран. Крім цього, поверхні меблів бояться механічних впливів, будьте уважні, щоб запобігти пошкодженню. Слід зауважити, що комплектуючі частини та фурнітура теж потребують догляду. Звертайте увагу на рухомі частини, іноді вимагають регулювання дверні петлі, а кожні дванадцять місяців змащуйте їх олією - по крапельці на петлю цілком достатньо. Тут головне не перестаратися, інакше можуть зіпсуватися поверхні, на які потрапить олія. Після змащування сухою ганчірочкою протріть навколо петлі.

Спеціальні засоби для стекол та дзеркал застосовуються для очищення скляних елементів меблів, а от абразивні – у жодному разі! Також не слід застосовувати грубі металеві губки та подібні до них, інакше поява подряпин на стеклах неминуче.

Дотримуючись основних алгоритмів догляду, проблем з корпусними меблями не виникне, адже вони досить невибагливі. До того ж, за рахунок сучасної різноманітності матеріалів від простих до елітних, можна підібрати меблі до душі і на будь-який бюджет.

Якісні меблі на замовлення в Одесі
Для замовлення проектування, виготовлення та встановлення  мебелі в Одесі звертайтеся за телефонами: +380671732930+380637491351