Статті

Чому меблі на замовлення

Виготовлення меблів на замовлення в Одесі дозволяє клієнту самостійно підібрати необхідний матеріал, визначитися з формою, розмірами конструкції, колірними відтінками та інше. Такі вироби вважаються ексклюзивними, тому що виробляються в одиничному екземплярі. Але в порівнянні з готовими предметами меблів, ці вироби необхідно чекати.
Незважаючи на це, меблі на замовлення в Одесі мають кілька особливостей:
  1. Клієнт зможе створити ідеальні рішення за власними ескізами, поділитися з дизайнерами своїми побажаннями, посилаючись на стиль інтер'єру.
  2. Клієнт зможе самостійно регулювати остаточну вартість меблів, оскільки саме він вибирає всі матеріали, що визначається з розмірами, способами обробки конструкцій.
  3. Клієнт отримує оригінальні меблі, які він більше ніде не зустріне. # nbsp;
  4. Розміри та форми точно підігнані під габарити приміщення замовника з урахуванням початково обраного місця для установки.
Виробництво меблів на замовлення в Одесі здійснюється за вказаними замовником розмірами та параметрами. Таким чином всі вироби будуть створені виключно під конкретний інтер'єр кімнати, індивідуальні побажання клієнта. # nbsp;


Ретельний вибір матеріалів 

Меблі в Одесі на замовлення виготовляються з екологічно чистих та вже давно перевірених матеріалів, які є абсолютно безпечними. Кожен замовник самостійно може підібрати потрібний матеріал, придумати ідеальне поєднання відразу декількох матеріалів. Купуючи готові вироби в магазині, ви отримуєте конструкцію з тим набором матеріалів, який вибрав виробник. 
Навіть недорогі меблі на замовлення в Одесі можуть бути якісними, тому що наші фахівці з особливим професіоналізмом підходять до процедури підбору матеріалів. В результаті ми працюємо з:
Кожен із запропонованих матеріалів ідеально впишеться в той чи інший стиль інтер'єру. Наприклад, стиль лофт неможливо уявити без використання металу. Масив дерева є ідеальною класикою під час створення домашнього затишку, комфортної атмосфери. У своїй роботі ми використовуємо фурнітуру від світових брендів, що свідчить про високу якість. # nbsp;


Переваги замовити меблі в компанії «Хороші меблі» 

Одне з основних завдань нашої компанії полягає в тому, щоб запропонувати клієнту практичні, надійні та зручні меблі на замовлення в Одесі недорого. Наша команда фахівців приділяє належну увагу ретельному підбору матеріалів, їх обробці, попереднім вимірюванням.
Ми пропонуємо замовнику наступний список переваг:
  • Індивідуальний підхід із обов'язковим урахуванням побажань клієнта.
  • Обов'язкове опрацювання дизайн-проекту для кожного окремо взятого випадку з урахуванням технічних особливостей кімнати, в якій будуть встановлені меблі.
  • Надання гарантії якості на виконану роботу, а також подальше сервісне обслуговування у разі потреби.
  • Демократичні ціни на меблі на замовлення в Одесі. Кожен замовник має можливість замовляти всі необхідні вироби у виробника, що виключає націнки від посередників.
Вибираючи, які меблі купити - готові або на замовлення, все більша кількість клієнтів віддають перевагу останньому варіанту. Таким чином, ви зможете отримати авторські меблі для дому, квартири або офісу з урахуванням певного стилю інтер'єру. # nbsp;