Статті

Чи варто заощаджувати, замовляючи меблі на замовлення?

Вибираючи меблі на замовлення в Одесі багато покупців намагаються заощадити на матеріалах, на фурнітурі, щоб отримати бажане рішення за максимально низькими цінами. Але, якщо говорити про якість, тоді не варто керуватися виключно вартістю матеріалів та інших комплектуючих. 
Якщо ви розраховуєте на довгострокову експлуатацію меблів, тоді не рекомендується економити на трьох основних елементах:
  1. Матеріал. У першу чергу увагу звертають на фасадну частину меблів, яка піддається негативному впливу зовнішніх факторів і у разі низької якості швидко стає непридатною.
  2. Фурнітура. Використовуючи надійну фурнітуру, ви тим самим виключаєте можливість постійного підкручування, підтягування всіх рухомих елементів.
  3. Методи обробки. Ціни на меблі на замовлення залежать також і від особливостей обробки матеріалів, що використовуються. Це безпосередньо з майбутніми захисними властивостями готових виробів.
Наша компанія «Хороші меблі» вже досить давно займається виготовленням меблів на замовлення в Одесі, а тому добре знає, які елементи заслуговують на особливу увагу і, на чому точно не варто економити. # nbsp;


Другорядні фактори, що також впливають на якість меблів # nbsp;

У процесі покупки меблів в Одесі на замовлення не варто також заощаджувати і на деяких другорядних факторах, особливостях. Цей список містить такі критерії:
  • Функціональність. Дешевші вироби завжди будуть конструктивно простішими і зрозумілішими. Але це зовсім не означає, що треба заощаджувати на функціональності. Завдяки розвитку сучасних технологій, вдається придбати конструкції, які здатні створити справжній затишок та комфорт у будь-якому приміщенні. Якщо йдеться про малогабаритну квартиру, особливо важливо відмовитися від економії на ящиках, висувних полицях, додаткових модулях та продуманому наповненні меблів.
  • Дизайн. В Одесі меблі на замовлення виготовляються з урахуванням конкретного стилю інтер'єру. Часто власник квартири чи офісного приміщення бажає заощадити саме на дизайні, вважаючи, що естетика є другорядним фактором. Однак це зовсім не так. Вам жити з цими меблями не один день, а тому краще вибирати такі вироби, які даруватимуть позитивні емоції, починаючи з першого дня експлуатації.
Приймаючи рішення купити меблі на замовлення, в першу чергу потрібно враховувати власні побажання та подальшу зручність використання.


Складання та встановлення # nbsp;

У процесі покупки клієнти часто відмовляються від допомоги спеціалістів при складанні та установці. Але, якщо ви купуєте меблі на замовлення в Одесі недорого в розібраному вигляді, не рекомендується економити на послугах кваліфікованих збирачів. У деяких випадках заводські деталі та окремі комплектуючі доводиться «підганяти» (підкручувати, підтягувати та інше) прямо на місці. Не маючи належного досвіду та необхідних знань, кожен клієнт ризикує неправильно зібрати вироби, пошкодити окремі комплектуючі. Причому неправильно виконане складання та встановлення може призвести до деформації навіть найякісніших конструкцій.
Тому наша компанія пропонує своїм замовникам повноцінний процес виробництва меблів на замовлення в Одесі під ключ. Усі етапи виконують кваліфіковані фахівці: починаючи з прийняття заявки від клієнта та проведення вимірів, закінчуючи розробкою проекту, виготовленням, доставкою та збиранням меблів на місці. Тому ми надаємо офіційну гарантію на власну продукцію. # nbsp;