Статті

Як правильно вибрати шафу-купе

Пропонуємо поради наших фахівців у питанні правильного вибору шафи на замовлення.

Чому шафи-купе стали настільки популярними в наші дні? Чим вони відрізняються від своїх побратимів? У чому їх переваги?

Відповідь проста. Насамперед, ці шафи займають дуже мало місця. Вони чудово виглядають у будь-якому приміщенні квартири – у спальні, у вітальні, у передпокої, у дитячій кімнаті, навіть на лоджії. Такі меблі користуються підвищеним попитом завдяки великій ємності, багатофункціональності, красивому зовнішньому вигляду. Дизайн шафи може бути будь-якою, якою ви забажаєте.

Асортименти шаф-купе просто величезний. Для того, щоб грамотно вибрати саме ваш варіант, треба, перш за все, знати його габарити. Потрібно точно знати глибину, ширину та висоту виробу. Потім, треба визначитися з тим, яке наповнення шафи ви хотіли б мати, тобто скільки треба поличок, скриньок, штанг, а також які їх розміри. Це головні питання, з яких слід починати вибір оптимальної для вас моделі.

Наші дизайнери допоможуть вам підібрати матеріали та створити неповторний дизайн саме вашої шафи. Ми можемо дати вам кілька слушних порад, які допоможуть вам у виборі моделі.

  1. РОЗМІРИ ШАФИ. Треба уточнити, де квартири буде шафа. Ви можете самостійно виміряти відведене для нього місце або наш фахівець зробить це безкоштовно. Краще купувати виріб «на виріст», враховуючи, що згодом кількість речей зростатиме.
  2. НЕСТАЧА ПРОСТОРУ. Оскільки шафа має досить обмежений і темний простір, дзеркальні вставки дозволять візуально розширити його.
  3. ОСОБЛИВОСТІ МАСИВУ. Якщо ви купуєте шафу з масиву дерева, добре б як фасади використовувати скляні дверцята. Це буде ідеальним взірцем класичного стилю. Якщо він стоятиме в вітальні, можна частину полиць залишити відкритими для книг, сувенірів, аудіотехніки.
  4. ОРІГІНАЛЬНІ ФОРМИ. Найзвичніша форма шафи – пряма. Для прихильників оригінальних та незвичайних меблів можемо запропонувати кутові або радіусні моделі. Радіусні шафи бувають опуклі, увігнуті чи комбіновані. Виглядають вони дуже ефектно. Щоправда, треба правильно розрахувати розміри, щоб кімната за наявності таких меблів не видавалась перевантаженою.
  5. ДИТЯЧІ ШАФИ. Шафи для дитячої кімнати. У цьому приміщенні перше місце ставиться безпека меблів. Жодних гострих кутів, ніяких дрібних деталей. Небажано також наявність скляних фасадів та поличок. Найоптимальніший варіант - Фасади з МДФ. Це екологічно чистий матеріал. На користь МДФ говорить і найбагатша кольорова гама. Тут допустимі неймовірні поєднання фарб.

Шафа-купе на замовлення в Одесі

Для замовлення проектування, виготовлення та встановлення   шафи купе в Одесі # nbsp; звертайтесь за телефонами: # nbsp;+380671732930+380637491351